Samochodowy Tester KTS 560 Bosch - Urządzenie do Diagnostyki

Technologie diagnostyczne KTS od Boscha
Najnowsze moduły diagnostyczne marki Bosch zostały wystawione po raz pierwszy na targach automechaniki samochodowej we Frankfurcie. Najnowsze produkty z serii KTS do diagnozowania usterek w pojazdach świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju warsztatach mechaników i elektromechaników samochodowych.

Na wrześniowych targach zaprezentowano urządzenie do diagnostyki samochodów Bosch KTS 560 oraz jego bardziej zaawansowany odpowiednik – KTS 590 (w zastępstwie starszych modeli – 540 oraz 570). W tym przypadku omawiać będziemy tester samochodowy do diagnostyki KTS 560.

Tester diagnostyczny kts 560

Mobilny tester diagnostyczny KTS 560
Wyposażony w adapter Bluetooth tester działać może w sposób mobilny, jednak usterki w pojeździe wykrywane mogą być również w sposób tradycyjny – poprzez wykorzystanie gniazda USB 2.0, w które wyposażone jest urządzenie. Profesjonalny tester diagnostyczny KTS 560 jest tańszym odpowiednikiem wersji 590, jego cena jest niższa o nawet około 4 tysiące złotych. Jeśli zatem nie potrzebujesz w swym warsztacie testera diagnostycznego z dwukanałowym oscyloskopem oraz dwukanałowym multimetrem, a wystarczy Ci jednokanałowy multimetr, wybierz właśnie wersję 560.
Jeśli już wcześniej wykorzystywałeś testery diagnostyczne Bosch, nie musisz zmieniać oprogramowania na komputerze z Windowsem (ESI[tronic]), niemniej jednak jest ono wliczone w cenę sprzętu.

Zgłoś się do nas w celu nabycia ulotki zawierającej szczegółowe dane techniczne lub nabycia urządzenia diagnostycznego KTS..


Ulotka samochodowego testera KTS 560 w języku polskim: KTS 560 [pl]

I języku angielskim: KTS 560 [eng]