Diagnoza Sterowników Bosch - Mobilne Testery KTS 560 i 590

Producent testerów do diagnostyki pojazdów

 

Firma Bosch oferująca opisywane tu urządzenia jest niemieckim przedsiębiorstwem, którego siedziba główna mieści się w Gerlingen. Została ona założona jeszcze w roku 1886 i od tego czasu rozwinęła się dość szeroko w zakresie techniki motoryzacyjnej i przemysłowej. Koncern Bosch posiada swoje spółki i zakłady w około 140 krajach na świecie, w tym również w Polsce.

W Polsce i na świecie działalność firmy Bosch podzielić można na dział techniki motoryzacyjnej, techniki przemysłowej, a także techniczne wyposażenie budynków oraz dobra użytkowe.

Tester diagnostyczny kts 560

Produkty Bosch do diagnostyki
Nowości techniczne z tego zakresu wprowadzane są przez dział Bosch – Automotive Aftermarket. Wcześniej dostępne testery usterek na rynku polskim to np.: KTS Truck, KTS 200, KTS 970 (DCU + KTS 5700, KTS 440, KTS 940 (DCU 220 + KTS 540), KTS 515, KTS 570, KTS 530, KTS 540. Obecnie jednak wielkim zainteresowaniem wśród mechaników i elektromechaników samochodowych cieszą się nowości z wrześniowych targów we Frankfurcie, testery samochodowe KTS 560 oraz KTS 590.
Wszystkie one opierają swe działanie na nowoczesnym oprogramowaniu do diagnozowania błędów ze sterowników – ESI[tronic], również opracowanym przez przedsiębiorstwo Bosch. Jeśli chcesz zdobyć jeden z opisywanych tu produktów, serdecznie zachęcamy do kontaktu – postaramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom.